LT

TURNYRO PROGRAMA 

(Techniniai turnyro rezultatai bus rodomi ir per LKVLYGA.lt  žiūr. skiltį Sezonai)

Data Renginys

Balandžio 22 (Pirmadienis)

Atvykimo ir registracijos diena

Atvykimo, registracijos ir treniruočių diena

14:00-18:00 

Užsienio komandų atvykimas;

Komandų registracija – viešbutis “Europa Royale” 

 

Teisėjų susirinkimas (laikas bus paskelbtas)

Balandžio 23 (Antradienis)

Pirmoji turnyro

diena

Pirmoji turnyro diena

9:00-14:00

Komandų registracija “Žalgirio” krepšinio mokykloje;

 

14:30 (pradžia)

1 aikštelė (B1 – B2)

F40+ SIBERIA (Rusija) – F45+ FIMBA EUROPE TEAM (FIMBA Pasaulio rinktinė)

2 aikštelė (E1 – E2)

M50+ LT UNITED (Lietuva) – M50+ TUKUMS (Latvija)

3 aikštelė (F1 – F5)

M60+ YUGRA (Rusija) – M60+ BOČIAI (Lietuva)

 

16:15 (pradžia)

1 aikštelė (D3 – D4)

M45+ HUNTERS (Rusija) – M45+ KSK LEDI (Lietuva)

2 aikštelė (D1 – C3)

M40+ MADRID+40 (Ispanija) – M40+ KĖDAINIAI (Lietuva)

3 aikštelė (A1 – A2)

F40+ VERSAN (Lietuva) – F45+ ŠEDUVOS MALŪNAS (Lietuva)

4 aikštelė (F2 – F4)

M60+ SALILITA (Lietuva) – M60+ FIMBA Pasaulio rinktinė

 

19:00 (pradžia)

Žaidynių atidarymas ir iškilminga vakarienė  Raudondvario dvare

Pilies takas 1, Raudondvaris (šalia Kauno)

Balandžio 24 (Trečiadienis)

Antroji turnyro diena

Antroji turnyro diena

15:15 (pradžia)

1 aikštelė

M45+ SERKSTA-LEKETAI (Lietuva) – M45+ HUNTERS (Rusija)

2 aikštelė

M50+ TUKUMS (Latvija) – M50+ VKD ŠTAJERSKA (Slovėnija)

 

17:00 (pradžia)

1 aikštelė

F40+ VERSAN (Lietuva) – F50+ PARANA (Argentina)

2 aikštelė

F45+ FIMBA EUROPE TEAM – F50+ SVAJA (Lietuva)

3 aikštelė

M40+ MADRID+40 (Ispanija) – M40+ SANTERMITA (Lietuva)

4 aikštelė

M60+ LITHUANIA-101 (Lietuva) – M60+ FIMBA World Team

 

18:45 (pradžia)

1 aikštelė

M60+ YUGRA (Rusija) – M60+ SALILITA (Lietuva)

2 aikštelė

M40+ KĖDAINIAI (Lietuva) – M40+ ROVINIJA (Lietuva)

3 aikštelė

M45+ VILNIUS (Lietuva) – M45+ KSK LEDI (Lietuva)

4 aikštelė

M50+ LT UNITED (Lietuva) – M50+ PATVANKA (Lietuva)

Balandžio 25 (Ketvirtadienis)

Trečioji turnyro diena

Trečioji turnyro diena

11:00 (pradžia)

2 aikštelė

F45+ finalas

F45+ ŠEDUVOS MALŪNAS (Lietuva) – F45+ FIMBA EUROPE TEAM

 

12:30 – 12:45

2 aikštelė

F45+ Apdovanojimų ceremonija

 

16:00 (pradžia)

1 aikštelė

M40+ MADRID+40 (Ispanija) – M40+ ROVINIJA (Lietuva)

2 aikštelė

M45+ SERKSTA-LEKETAI (Lietuva) – M45+ KSK LEDI (Lietuva)

3 aikštelė

M60+ YUGRA (Rusija) – M60+ FIMBA World Team

4 aikštelė

M50+ TUKUMS (Latvija) – M50+ PATVANKA (Lietuva)

 

17:45 (pradžia)

1 aikštelė

M45+ VILNIUS (Lietuva) – M45+ HUNTERS (Rusija)

2 aikštelė

M60+ LITHUANIA-101 (Lietuva) – M60+ BOČIAI (Lietuva)

3 aikštelė

M40+ SANTERMITA (Lietuva) – M40+ KĖDAINIAI (Lietuva)

4 aikštelė

M50+ LT UNITED (Lietuva) – M50+ VKD ŠTAJERSKA (Slovėnija)

Balandžio 26 (Penktadienis)

Ketvirtoji turnyro diena

arba laisva diena

Ketvirtoji turnyro diena

arba laisva diena (jei bus tokia galimybė), ekskursijos 

 

17:00 (pradžia)

1 aikštelė

F40+ SIBERIA (Rusija) – F50+ SVAJA (Lietuva) 

2 aikštelė

M60+ FIMBA World Team – M60+ BOČIAI (Lietuva)

3 aikštelė

F45+ ŠEDUVOS MALŪNAS (Lietuva) – F50+ FFEMAR (Argentina)

 

18:45 (pradžia)

1 aikštelė

M40+ SANTERMITA (Lietuva) – M40+ ROVINIJA (Lietuva)

2 aikštelė

M45+ SERKSTA-LEKETAI (Lietuva) – M45+ VILNIUS (Lietuva)

3 aikštelė

M50+ VKD ŠTAJERSKA (Slovėnija) – M50+ PATVANKA (Lietuva)

4 aikštelė

M60+ SALILITA (Lietuva) – M60+ LITHUANIA-101 (Lietuva)

Balandžio 27 (Šeštadienis)

Penktoji turnyro diena

(finalai, apdovanojimai)

Penktoji turnyro diena (finalai, apdovanojimai)

10:00 (pradžia)

1 aikštelė

F40+ finalas

F40+ VERSAN (Lietuva) – F40+ SIBERIA (Rusija)

2 aikštelė

F50+ finalas

F50+ FFEMAR (Argentina) – F50+ SVAJA (Lietuva)

3 aikštelė

M60+ YUGRA (Rusija) – M60+ LITHUANIA-101 (Lietuva) 

4 aikštelė

M60+ SALILITA (Lietuva) – M60+ BOČIAI (Lietuva)

 

11:30 – 12:15

2 aikštelė

F40+, F50+ ir M60+ Apdovanojimų ceremonija

 

12:15 (pradžia)

1 aikštelė

M40+ varžybos dėl 3-4 vietos

2 aikštelė

M40+ varžybos dėl 1-2 vietos

3 aikštelė

M45+ varžybos dėl 3-4 vietos

4 aikštelė

M45+ varžybos dėl 1-2 vietos

 

13:45 – 14:30

2 aikštelė

M40+ ir M45+ Apdovanojimų ceremonija

 

14:30 (pradžia)

1 aikštelė

M50+ varžybos dėl 3-4 vietos

2 aikštelė

M50+ varžybos dėl 1-2 vietos

 

16:00 – 16:30

2 aikštelė

M50+ Apdovanojimų ceremonija

Balandžio 28 (Sekmadienis) Iki pasimatymo!

 

 

Komandų registracija (sudėčių, kt. dokumentų, licencijų patikra) vyks varžybų arenoje: 

 “Žalgirio” krepšinio mokykla
Pašilės g. 41, Kaunas LT-51358; Koordinatės: 54°54’25.4″N 23°57’54.8″E

Komandų sudėties sąrašo (angl. roaster) pildymo lentelę galima rasti čia.


SVARBI INFORMACIJA

Visi žaidėjai registruodamiesi varžybų arenoje turės pateikti pasirašytą Atsakomybės teisių įsipareigojimą (sutrump. angl. waiver)

(angl. WAIVER OF RIGHT DISCLOSURE AND RESPONSIBILITY COMMITMENT
 
WAIVER (Įsipareigojimo blanką) galima rasti ČIA .  

 

 

TURNYRO MOKESČIAI

 

Individualus turnyro žaidėjo mokestis (be viešbučio, transportavimo paslaugų ir Gala pietų*)

150 € jei mokama iki 2019 kovo mėn. 1 d.
200 € jei mokama po 2019 kovo mėn. 1 d.

* Dalyvavimas iškilmingoje vakarienėje kainuoja 50 € asmeniui.

 

Mokėjimo sąlygos

Apmokėjimus galima atlikti šiomis kortelėmis:

1. VISA 2. MasterCard 3. Diners Club 4. AMEX 5. JCB

Mokėjimo rekvizitai

Gavėjo pavadinimas: Kauno krepšinio klubas “Žalgiriečiai veteranai”
Banko pavadinimas: AB Luminor Bankas 
Banko adresas: Laisvės al. 86, LT-44250 Kaunas, Lietuva
Sąskaitos Nr. (IBAN): LT 094010042501968653      

SWIFT kodas: AGBLLT2X

Mokėjimo paskirtis: FIMBA2019KAUNAS

 


 

TURNYRO KOMANDOS

 

Kategorijos*

Moterys (F)     40+; 45+; 50+

Vyrai (M)      40+; 45+; 50+; 60+

*skaičiuojamas 2019 metų gruodžio 31 dienai turimas amžius.

 

Sudėtys

Didžiausia leistina vienos komandos sudėtis:

Žaidėjai – (12)

Techniniai pagalbininkai – (3)

Papildoma palyda – (4)

 

Mažiausias būtinas žaidėjų skaičius amžiaus kategorijoje :

40+     (8)

45+     (8)

50+   (10)

60+   (10)

 

Komandoms, kurių sudėtyje yra mažiau kaip 12 žaidėjų, leidžiama į sudėtį įtraukti trenerius, asistentus ir kt.

 

Komandos gali būti sudaromos iš skirtingų valstybių žaidėjų.

Žaidėjams be komandos leidžiama individualiai jungtis prie jau užsiregistravusių komandų.

 

Būk tarptautinio “maxibasketball” judėjimo dalimi!